Audi Select Plus

Wyceń swój
samochód

Sprzedaj lub zostaw
w atrakcyjnym rozliczeniu

Audi Select Plus

Wyceń swój samochód

Szybko i wygodnie sprzedaj lub zostaw w atrakcyjnym rozliczeniu swój samochód u najbliższego dealera Audi Select Plus.
Aby maksymalnie ułatwić proces, przygotowaliśmy prosty formularz wyceny – wypełnij go i poznaj ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Samochody dostępne od ręki

Co zyskujesz z Audi Select Plus?

icon1

Pewną i korzystną ofertę
przygotowaną przez
profesjonalistów.

icon2

Szybką decyzję
i bezpieczną zapłatę.

icon3

Możliwość zostawienia auta
w rozliczeniu i wybrania
nowszego modelu.

icon4

Miej pewność, że nie zostaniesz bez
samochodu! Z terminem odbioru
samochodu dostosujemy się do Ciebie.

Informacje o pojeździe

{{ errors.brandname.message }}
{{ errors.modelname.message }}
{{ errors.vinname.message }}
{{ errors.millage.message }}
{{ errors.gearbox.message }}
{{ errors.origin.message }}
{{ errors.prodyear.message }}
{{ errors.sellform.message }}

{{ imageInfo.upload }}

Dane osobowe

Prosimy o wypełnienie poniższych informacji, aby nasi doradcy mogli się z Tobą skontaktowaćAdministratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe