Korzyści do 30%

25% korzyści na
oryginalne felgi Audi

25% korzyści na
oryginalne felgi Audi

Podkreśl piękno Twojego Audi

Felgi stanowią istotną część konstrukcji pojazdu. Mają decydujący wpływ na charakter całego samochodu. Opracowane w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowane z największą starannością felgi z oferty Oryginalnych Akcesoriów Audi jeszcze bardziej podkreślają ekskluzywność pojazdu. Jednocześnie szeroka gama oferowanych felg daje kierowcy możliwość wyrażenia swojej indywidualności.

Skorzystaj z oferty specjalnej i zamów oryginalne felgi Audi z korzyścią 25%.

torque-large

Poznaj proces projektowania felg

business-adress-large

Zapytaj o promocyjną ofertę

add-large-filled

Dowiedz się więcej nt. procesu projektowania felg

add-large-filled

Proces projektowania

  1. Faza wstępna: dział rozwoju i projektowania określa podstawowe parametry techniczne opracowywanego koła, takie jak rozmiar koła czy zsynchronizowanie z położeniem hamulców.
  2. Szkice projektowe: projektant opracowuje pierwsze szkice, które swoją wyrazistością i charakterem podkreślają język stylistyczny danego modelu.
  3. Proces CAD: wybrane szkice są przetwarzane na modele trójwymiarowe za pomocą technologii projektowania wspomaganego komputerowo.
  4. Dalszy rozwój projektu: projektanci dopracowują projekt i to, jak prezentuje się felga w połączeniu z całym pojazdem. Komputer tworzy wirtualny obraz odpowiedniego modelu Audi wraz z kołami, a tzw. powerwall służy do wyświetlenia go w rzeczywistym rozmiarze. Umożliwia to obracanie i zmienianie położenia wirtualnego pojazdu oraz oglądanie koła z różnych perspektyw.
  5. Model: ze specjalnego plastiku (ureolu) tworzony jest model odpowiadający wielkością rzeczywistej feldze.
  6. Decyzja: panel ekspertów podejmuje decyzję w sprawie ostatecznego zatwierdzenia felgi do produkcji. Główny nacisk kładzie się na ocenę felgi – w połączeniu z pojazdem – pod kątem technicznej dokładności dopasowania i współgrania felgi z danym modelem Audi.

Jakość
wystawiona na
próbę

Felgi z oferty Oryginalnych Akcesoriów Audi zostały zaprojektowane z myślą o całym okresie eksploatacji pojazdu. W związku z tym muszą wyróżniać się doskonałymi właściwościami materiału, wydajnością i wysokiej jakości powierzchnią. Zapewniają to przede wszystkim liczne, niezwykle wymagające testy i procedury trwające aż do momentu, kiedy koło jest gotowe do produkcji seryjnej. Są to m.in. testy obciążenia obrotowego, testy toczenia, test uderzenia promieniowego, test progowy, testy właściwości materiału czy testy lakieru.

Jakość wystawiona na próbę

Zakup felg z oferty Oryginalnych Akcesoriów Audi to doskonała inwestycja. Dzięki swoim pierwszorzędnym właściwościom felgi Audi mają zagwarantowaną długą żywotność, a szeroka gama oferowanych felg umożliwia indywidualny wybór, który pozwala podkreślić Twój osobisty styl.