Więcej niż SUV. Nowe Audi Q5

Więcej niż SUV
Nowe Audi Q5

Nowe Audi Q5 łączy dynamikę z najwyższą funkcjonalnością na co dzień. Nowy, jeszcze bardziej progresywny design podkreśla sportowy charakter tego SUV-a, a napęd na cztery koła quattro zapewnia emocje na każdej drodze.

Porywający design

Język stylistyczny nowego Audi Q5 fascynuje sportowymi elementami i pewnym wyglądem. Z przodu dominują wyraźnie nakreślone wloty powietrza i płaska, szeroka osłona chłodnicy Singleframe. Z boku zaprojektowana na nowo linia progowa dodaje sylwetce lekkości. Z kolei z tyłu dynamiczny design dopełniają dyfuzor, trapezowe końcówki układu wydechowego i chromowana listwa dekoracyjna między tylnymi światłami.


Więcej o stylistyce

Personalizacja w nowym świetle

Nowe Audi Q5 oferuje reflektory diodowe OLED. Ich segmentowa budowa pozwala na stworzenie nowych choreografii świetlnych. Zamawiając nowe Audi Q5, można wybrać spośród trzech sygnatur tylnych świateł. Każda z nich ma własne animacje, którymi wita i żegna kierowcę, zmienia się również po wybraniu trybu dynamic w Audi drive select. Światła tylne w technologii OLED oferują również wykrywanie innych pojazdów: gdy do Audi Q5 zbliży się na małą odległość inny użytkownik ruchu, światła tylne aktywują wszystkie segmenty diodowe, natychmiast zwiększając widoczność samochodu.

Dynamiczne w każdych warunkach

Gdy rośnie prędkość, budzą się emocje. Nowe Audi Q5 dynamicznie przyspiesza i precyzyjnie się prowadzi. Napęd quattro, będący standardem w tym modelu, błyskawicznie rozdziela siły napędowe w zależności od sytuacji między przednią i tylną osią. Dzięki temu nowe Audi Q5 zawsze oferuje doskonałą przyczepność i pewne prowadzenie. Opcjonalne zawieszenie pneumatyczne adaptive air suspension z regulacją tłumienia amortyzatorów pozwala również na zmianę wysokości nadwozia, a przez to – wielkości prześwitu.

Komfort zorientowany na kierowcę

Nowe Audi Q5 gwarantuje wygodę podróżowania pięciu osobom dzięki komfortowym fotelom z opcją masażu oraz dużej przestrzeni na nogi i głowę. Poziome linie we wnętrzu wizualnie podkreślają szerokość tego SUV-a. Elegancko zaokrąglona listwa dekoracyjna biegnie w poprzek deski rozdzielczej. Ponad nią znajduje się nowy wyświetlacz dotykowy MMI touch z funkcją akustycznej reakcji zwrotnej. Można wybierać między trzema liniami wyposażenia wnętrza nowego Audi Q5: bazową, design selection oraz S line.


Więcej o stylistyce

Funkcjonalność na poziomie premium

Przestrzeń i funkcjonalność łączą się we wnętrzu nowego Audi Q5 – sprawiają, że ten SUV doskonale sprawdza się w codziennych sytuacjach. Tylna kanapa jest trójdzielna, co pozwala na przewożenie dużych ładunków bez całkowitego składania siedzeń w drugim rzędzie, a opcjonalny czujnik do otwierania pokrywy bagażnika i pneumatyczne zawieszenie ułatwiają załadunek.

Połączone ze światem

Nowe Audi Q5 jest połączone ze światem realnym i wirtualnym w sposób, który gwarantuje kierowcy komfortową podróż. Możliwe jest wyświetlanie ważnych punktów na zaplanowanej trasie – wśród nich stacji benzynowych i parkingów – wraz z dostępnością, cenami paliwa i godzinami otwarcia. Dostępne są również bieżące informacje o natężeniu ruchu drogowego, korkach czy robotach drogowych. Aplikacja myAudi umożliwia zaplanowanie trasy w smartfonie i przesłanie jej do nowego Audi Q5.