Samochody używane dostepne od ręki

Zamów kompletne koła zimowe
Audi na sezon 2021/2022

Lubisz wyprzedzać czas i zajmować pierwsze miejsce, ale jednocześnie cenisz sobie bezpieczeństwo? Przyspiesz tegoroczne zamówienie na koła
zimowe i czerp dodatkowe korzyści. A gdy sypnie śnieg, będziesz przygotowany na różne sytuacje, które mogą się przydarzyć podczas jazdy.
Dzięki temu w mieście, na drodze szybkiego ruchu i mniej uczęszczanych trasach będziesz mieć poczucie pełnego komfortu i bezpieczeństwa.

Poznaj ofertę, która wyprzedza oczekiwania.

Wyprzedź zimę, policz
korzyści.


Zamawiając koła zimowe Audi do 30 października, zyskujesz:

Komplet kół w cenie obniżonej o nawet 20%

Teraz dzięki Audi mądre zarządzanie wydatkami i planowanie ich z wyprzedzeniem przynosi jeszcze więcej korzyści.

Montaż kół gratis

Postaw na bezpieczeństwo, pewność i komfort. Ty skupiasz się na drodze, a profesjonaliści dbają o odpowiedni montaż Twoich kół bez dodatkowych opłat.

Ubezpieczenie opon na okres 3 lat w cenie

Oferujemy specjalną bezpłatną usługę ubezpieczenia opon i kompletów kół. Obejmuje wiele szkód, m.in. uszkodzenia spowodowane przez najechanie na gwoździe lub inne ostre przedmioty, wandalizm i uszkodzenia spowodowane uderzeniem w krawężnik. Zapytaj o szczegóły i ciesz się pewnością na drodze przez 36 miesięcy.

Koła zimowe wraz z oryginalnymi oponami z homologacją Audi

Znak jakości AO to gwarancja, że opony zostały specjalnie opracowane do każdego modelu Audi, wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych materiałów i poddane rygorystycznym procedurom testowym.

Opony audi

Złóż zamówienie teraz i nie martw się przesyłką ani przechowywaniem – kompletne koła zimowe Audi będą czekać jesienią w naszym salonie Porsche Kraków.

Wyjątkowa oferta u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Audi

Wyjątkowa oferta

Postaw na niezawodną kombinację dobrej przyczepności na każdym kilometrze drogi, wyjątkowego komfortu i bezpieczeństwa. Zamów koła zimowe wraz z oryginalnymi oponami z homologacją Audi. W cenie otrzymasz ubezpieczenie opon na okres 3 lat.

Zyskaj więcej

Dzięki tej wyjątkowej ofercie możesz zyskać nie tylko komplet zimowych kół z korzyścią do 20%, ale również pewność, że ich bezpłatnym montażem zajmą się fachowcy z naszego autoryzowanego serwisu.

Koła zimowe
Ciesz się zimą

Ciesz się zimą za kierownicą swojego Audi

Nie daj się zaskoczyć pierwszym mrozom. Nie zwlekaj i dobrze przygotuj się do drogi. Pozostaw swoje dane w formularzu, a skontaktuje się z Tobą nasz doradca i udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji.