Baner

Przejdź na wyższy poziom
Twoje Audi online

Aplikacja Audi Connect Plug&Play umożliwia powiązanie telefonu z samochodem, przy pomocy technologii Bluetooth oraz wtyczki Audi DataPlug.
Połącz swoje Audi z siecią w ciągu jednej chwili.

Umów wizytę w serwisie

Inteligentne połączenie
Odkryj aplikację Audi Connect Plug&Play

Dzięki aplikacji Audi Connect Plug&Play możesz uzyskać dostęp do aktualnych informacji o swoim samochodzie.

My Audi

My Audi

W tej sekcji znajdziesz informacje o przebiegu, numerze podwozia czy poziomie paliwa. Możesz nawet sprawdzić, ile kilometrów i dni zostało do następnego przeglądu serwisowego.

Przeglądy techniczne

Dzięki aplikacji Audi Connect Plug&Play umówisz wizytę u swojego Partnera Serwisowego Audi w dowolnym momencie, z możliwością nawiązania bezpośredniego połączenia telefonicznego oraz wsparciem nawigacji.

Przeglądy techniczne
Pomoc w przypadku awarii

Pomoc w przypadku awarii

Funkcja „Pomoc w przypadku awarii” w aplikacji, umożliwia nawiązanie połączenia z całodobową pomocą drogową, na terenie kraju lub z infolinią usług Audi*. Aplikacja daje możliwość przekazania danych dotyczących Twojego samochodu oraz jego lokalizacji, możesz również zadzwonić, by uzyskać istotne wskazówki na temat dalszego postępowania w sytuacji awaryjnej.

* Koszty są obliczane na podstawie odpowiedniej taryfy Twojego operatora. W przypadku połączeń z zagranicy mogą zostać naliczone opłaty roamingowe.

Miejsce zaparkowania

Dzięki Audi Connect Plug&Play zawsze wiesz, gdzie dokładnie zaparkowałeś swój samochód. Pozwól aplikacji wygodnie poprowadzić się do pojazdu lub udostępnij współrzędne GPS np. przyjaciołom. Możesz także kontrolować, jak długo Twoje Audi pozostaje na miejscu parkingowym.

Miejsce zaparkowania
Monitorowanie poziomu paliwa i energii

Monitorowanie poziomu paliwa
i energii

Funkcja monitorowania poziomu paliwa pozwala być na bieżąco z danymi dotyczącymi tankowania oraz miesięcznymi wydatkami na paliwo. Każdorazowy proces tankowania zostanie przez Audi DataPlug zarejestrowany, a użytkownik otrzyma powiadomienie podsumowujące ilość oraz wprowadzony koszt jednostkowy paliwa.

W samochodach elektrycznych na tej samej zasadzie zapisywane są procesy ładowania.

Podróże

Cyfrowy dziennik oferuje możliwość przejrzystego dokumentowania i kategoryzowania swoich podróży – zarówno służbowych, jak i prywatnych. Funkcja automatycznego zapisu ułatwia rejestrowanie takich informacji jak początkowy i końcowy punkt podróży, data i godzina, czas jazdy oraz trasa, a także w razie potrzeby pozwala na eksportowanie ich przy pomocy aplikacji.

Podróże
Statystyki

Statystyki

Audi Connect Plug&Play pomoże Ci zoptymalizować Twój styl jazdy.

Dane dotyczące m.in. przyśpieszenia, prędkości i nawyków związanych z hamowaniem, są zbierane i wyświetlane, w szczegółowym, spersonalizowanym zestawieniu statystycznym. Dzięki temu, możesz doskonalić swój styl jazdy i jeszcze wydajniej docierać do celu podróży.

Moje wyzwania

Baw się za kierownicą jeszcze lepiej i odkryj wybrane atrakcje znajdujące się w pobliżu. Prowadząc samochód w sposób wydajny, wybierając się na krajoznawcze wycieczki po okolicy, odwiedzając swojego Partnera Serwisowego Audi oraz regularnie używając aplikacji, otrzymujesz punkty oraz trofea. To świetny sposób na nieustanne weryfikowanie swoich umiejętności za kierownicą w różnych kategoriach.

Moje wyzwania

Konfiguracja w trzech krokach

Dzięki Audi Connect Plug&Play większość aktualnych modeli Audi, oraz tych wprowadzonych na rynek nie wcześniej niż 2008,
może łączyć się z siecią i przesyłać informacje na Twój smartfon poprzez Bluetooth.

Zakres przeglądu zimowego

To rozwiązanie nie wymaga skomplikowanej instalacji. Wystarczą trzy kroki:

1. Sprawdź, czy Twoje Audi jest kompatybilne z Audi DataPlug.

2. Pobierz aplikację Audi Connect Plug&Play na swoje urządzenie.

3. Twój Partner Serwisowy Audi pomoże Ci w instalacji Audi DataPlug i aktywacji Audi Connect Plug&Play.

Pobierz aplikację

Pobierz aplikację

Jeśli posiadasz już wtyczkę Audi DataPlug do swojego samochodu, pobierz i zainstaluj aplikację Audi Plug&Play i postępuj zgodnie z instrukcją.

Pobierz broszurę

Pobierz broszurę

O funkcjach Audi DataPlug i Audi Plug&Play możesz dowiedzieć się więcej ze specjalnej broszury informacyjnej, którą przygotowaliśmy w wersji na komputery i urządzenia mobilne. Wybierz dokument, który pasuje do Twojego urządzenia.