Program Audi Serwis 6+

Program Audi Serwis 6+

Twoje Audi w doskonałej kondycji
przez lata

Nasza wspólna podróż trwa. Dzięki Audi Serwis, możesz zadbać by Twój samochód był zawsze w doskonałej formie. Z Programem Audi Serwis 6+ to łatwe. Dedykowana oferta dla samochodów 6-letnich i starszych, obejmująca specjalne rabaty na naprawy, a wszystko po to, abyś mógł cieszyć się swoim Audi przez lata.

Wyobraź sobie, że Twoje Audi jest
jak maratończyk

Wybiegasz w przyszłość, chciałbyś cieszyć się bezawaryjną jazdą jeszcze przez długi czas, a jak na długodystansowca przystało, Audi może pokonać wiele kilometrów. Specjalnie dla takich potrzeb powstał Program Audi Serwis 6+ który gwarantuje, że Twój samochód zawsze trafi w ręce doświadczonych mechaników w sieci Partnerów Serwisowych Audi.

Audi

Rabaty dla tych, którzy szanują
kondycję długodystansowców

Ty i Twoje Audi to znajomość na lata. Takie relacje oparte są o wzajemny szacunek. A my, szanując Twoje podejście do samochodu, przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatową na oryginalne części wraz z profesjonalną usługą. O szczegóły dotyczące rabatów zapytaj u Twojego Partnera Serwisowego Audi.

Tylko oryginalne części, żadnych dróg na skróty,
żadnych kompromisów

Jeśli rozumiesz specyfikę przygotowań do długich dystansów, wiesz, że nie ma tam miejsca na kompromisy. Dlatego w Programie Audi Serwis 6+ w Twoim Audi montowane są oryginalne części, bo tylko one dają gwarancję bezawaryjności w dłuższym czasie.

Audi

My dbamy o kondycję Twojego Audi,
a Ty odpoczywasz w tym czasie

Korzyści z Programu Audi Serwis 6+ są obopólne. Twój samochód otrzymuje oryginalne części montowane przez doświadczonych mechaników, a Ty poczujesz spokój, dzięki wykwalifikowanej obsłudze, która roztoczy opiekę nad Tobą i Twoim samochodem.