Pakiety przeglądów serwisowych
w gwiazdkowej ofercie z korzyścią do 35%

Pakiety przeglądów serwisowych
w gwiazdkowej ofercie z korzyścią do 35%

Postaw na profesjonalne wsparcie

Na swoje Audi chcesz liczyć zawsze: w trakcie codziennych dojazdów do pracy i dłuższych podróży. W ramach gwiazdkowej promocji przygotowaliśmy kompleksową ofertę, dzięki której będziesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem w swoim samochodzie przez kolejne miesiące, jak również zyskasz jeszcze szybszy dostęp do informacji o swoim Audi, dzięki Audi Connect Plug&Play.

Od 1 do 26 grudnia Pakiet przeglądów serwisowych w wariancie 2 lata/40 tys. km możesz zakupić z korzyścią wynoszącą do 35%. Dodatkowo, zyskasz możliwość pełnego dostępu do Audi Connect Plug&Play, a to wszystko - w wyjątkowej, rekomendowanej cenie 2500 zł.

Audi Connect Plug&Play to funkcjonalność, która dzięki połączeniu nowoczesnej aplikacji z Twoim Audi, pozwoli na połączenie z siecią, a Ty zawsze będziesz mieć pod ręką kluczowe informacje o samochodzie na swoim smartfonie.

Odkryj wszystkie korzyści z Pakietów Przeglądów Serwisowych oraz Audi Connect Plug&Play już teraz.

jazdy testowe

Oferta promocyjna na Pakiet Przeglądów Serwisowych dla samochodów używanych w zestawie z Audi Connect Plug&Play:

 • arrow

  Korzyść do 35% – pakiet 2 lata / 40 tys. km w rekomendowanej cenie 2499 zł brutto.

 • arrow

  Promocją objęte są wszystkie modele z roczników produkcji 2010-2021 z wyłączeniem modeli Audi w wersji S i RS.

 • arrow

  W okresie trwania promocji otrzymasz Audi Connect Plug&Play w specjalnej cenie 1 zł brutto. Dzięki tej aplikacji Twoje Audi zostanie połączone z siecią, a Ty zyskasz dostęp do informacji o samochodzie i wybranych usług dostępnych z poziomu smartfona.

 • arrow

  Oferta promocyjna obowiązuje w dniach 1-26.12.2022 r.

zalety

Zalety Pakietów
Przeglądów
Serwisowych dla
samochodów
używanych

Postaw na wygodę i fachową obsługę u 37 Partnerów Serwisowych Audi w Polsce. Z pakietem otrzymujesz gwarancję stałej ceny na dwa lata oraz regularną obsługę, dzięki czemu zadbasz o idealny stan samochodu.

Korzyści z Audi Connect Plug&Play

Kluczowe informacje pod ręką

Poziom paliwa, przebieg, numer nadwozia oraz czas pozostały do zbliżającego się przeglądu serwisowego. Masz błyskawiczny dostęp do tych informacji.

Profesjonalna obsługa

W aplikacji Audi Connect Plug&Play możesz umówić się na przegląd u swojego Partnera Serwisowego. Natomiast dzięki funkcji „Pomoc w przypadku awarii” skontaktujesz się telefonicznie z całodobową pomocą drogową lub infolinią usług Audi, aby uzyskać pomoc, a także wskazówki dotyczące dalszego postępowania.

Wygoda

Zawsze wiesz, gdzie jest zaparkowany Twój samochód oraz jak długo znajduje się na parkingu. Dodatkowo, funkcja monitorowania poziomu paliwa pozwala być na bieżąco z danymi dotyczącymi tankowania oraz miesięcznymi wydatkami na paliwo.

apka

Przejrzystość

Wszystkie podróże możesz dokumentować i kategoryzować. Zapisy umożliwiają kontrolowanie punktów początkowych i końcowych na trasie, czasu podróży oraz samej trasy.

Wydajność

Doskonal i optymalizuj swoją jazdę dzięki danym o przyśpieszaniu i hamowaniu publikowanym w zbiorczym podsumowaniu statystycznym.

Dodatkowe funkcje

Jeżdżąc wydajniej, korzystając z usług Partnerów Serwisowych i wybierając się na wycieczki krajoznawcze, możesz zbierać punkty i trofea w aplikacji.

Zapytaj o gwiazdkową ofertę promocyjną na Pakiet Przeglądów Serwisowych z Audi Connect Plug&Play.
Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.


Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe